ATLETIKA - POHÁR ROZHLASU mladší žáci a žákyně

08.05.2017 17:10

V pátek 5. 5., tedy dva dny po závodě starších, proběhlo okresní finále Poháru rozhlasu družstev mladších žáků a žákyň (6.-7.r.). Opět se soutěžilo se na atletickém stadionu TJ Sokol HK, tentokrát v disciplínách: běh na 60m, 1000m / 600m, skok vysoký, skok daleký, hod míčkem, štafety 4x60m.

Naši školu reprezentovalo družstvo mladších žáků ve složení: Ondřej Válek, Kryštof Hájek, Lukáš Hronovský, Daniel Gracík, Tomáš Jerge, Miroslav Ringl, Vojtěch Navrátil, Ondřej Havelka, Tobias Voříšek a družstvo mladších žákyň ve složení: Nela Zahradníčková, Viktorie Luňáková, Tereza Pavlátová, Žofie Hradilová, Valerie Macurová, Anita Zimová, Amelie Voříšková, Justýna Zahradníková, Anna Brandejsová a Petra Spejchalová.

Chlapci obsadili v konkurenci patnácti škol 9. místo, děvčata vybojovala v konkurenci třinácti škol 2. místo.

Individuální úspěchy dívek byly následující: Amelie Voříšková obsadila ve skoku vysokém (134 cm) a hodu míčkem (46m) 1. místo, Justýna Zahradníková obsadila ve skoku dalekém (414cm) 1. místo a Valerie Macurová si doběhla v běhu na 600 m pro krásné 3. místo výkonem 1:59.

Blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.