Den her

22.12.2016 09:51

Ve středu 22.prosince se naše škola proměnila na "Školu hrou". Žáci 2.stupně se v průběhu dne věnovali svým mladším spolužákům a zorganizovali jim dopoledne plné her. Školu navštívilo i mobilní planetárium s krásným programem a v tělocvičně proběhl turnaj Kin-Ballu.

1. ročník KIN - BALL

Dne 21.12.2016 se na škole uskutečnil 1. ročník turnaje v KIN-BALLU. Turnaj byl zvlášť pro kategorii 6. + 7. tříd a pro kategorii 8. + 9. tříd. Cílem bylo složit družstva z chlapců i děvčat rovnoměrně, aby byly stejné podmínky pro všechny. 
 
Děti si dle pokynů vytvářely družstva již v průběhu listopadu a ráno před turnajem si vytvořili svůj název (v některých případech velmi originální :-))
 
V obou kategoriích se mezi sebou utkalo 5 družstev, každé sehrálo celkem 3 utkání (2 x 6min.). Hrálo se o putovní pohár a každý účastník si odnesl nějakou dobrotu.
Celý den proběhl bez problémů a turnaj si užili jak děti, tak mi organizátoři.
 
Všem zúčastněným děkujeme za bezproblémový průběh akce a předvedené výkony a těšíme se na další ročník.
 
VÝSLEDKY:
 
6. + 7. třídy
 
1. ELITA JELITA 
(Hanušová Anna, Wolfová Patricie, Gracík Daniel, Hronovský Lukáš, Zuzaňáková Anna, Dolejší Karolína, Kvasničková Adéla)
 
2. NO NAME
(Rovenská Nela, Jerge Tomáš, Pilař Martin, Exnarová Aneta, Soběhrdová Lucie, Horáková Julie, Kasmanová Natálie)
 
3. KIN - MASTER
(Janáčková Eliška, Faltová Alžběta, Žaloudek Martin, Plánička Radek, Králíčková Tereza, Ringl Miroslav, Válek Ondřej)
 
4. BAMBUS
(Šatavová Adéla, Kubicová Anna Marie, Pek Jan, Váňa Štěpán, Kavalírová Hana, Hájek Kryštof, Krejčí Aleš)
 
5. ŠTÝVÍCÍ
(Podracká Kristina, Čelková Barbora, Merhout Jan, Čápová Lucie, Jelínková Tereza, Vinduška Matěj, Vávra Vendelín)
 
8. + 9. třídy
 
1. DAB TEAM
(Brandejsová Karolína, Duchoňová Tereza, Kollátor David, Krtička Jakub, Boháčová Anežka, Rosůlková Tereza, Mach Marek, Štros Hynek)
 
2. JEDNIČKY
(Hemelíková Tereza, Hamáčková Klára, Lysová Kamila, Eliáš Štefan, Žáková Eliška, Ludvík Michal, Hypský Vladimír)
 
3. SMRADLAVÁ RYBA
(Barsa Valeria, Votavová Tereza, Strnad Jiří, Kárník Dominik, Štefanová Viktorie, Pavlíčková Lucie, Šedivý David)
 
4.DÉMONI
(Sopková Sára, Rosendorfová Lucie, Šimáčková Marie, Kazdová Kateřina, Kuchtová Eliška, Šmída Dominik)
 
5. 7 TRPASLÍKŮ A VÍTEK
(Šrámová Eliška, Dvořáková Sabina, Tuček Adrian, Pašta Pavel, Štaudová Klára, Bartková Štěpánka, Podleský Karel, Kvasnička Vítek) 

 

Zpět

Fotogalerie:

/album/fotogalerie36/dsc-1203-jpg/ /album/fotogalerie36/dsc-1204-jpg/ /album/fotogalerie36/dsc-1205-jpg/ /album/fotogalerie36/dsc-1206-2-jpg/ /album/fotogalerie36/dsc-1207-jpg/ /album/fotogalerie36/dsc-1208-2-jpg/ /album/fotogalerie36/dsc-1209-jpg/ /album/fotogalerie36/dsc-1210-jpg/ /album/fotogalerie36/dsc-1211-jpg/ /album/fotogalerie36/dsc-1212-jpg/ /album/fotogalerie36/dsc-1213-jpg/ /album/fotogalerie36/dsc-1214-jpg/ /album/fotogalerie36/dsc-1215-jpg/ /album/fotogalerie36/dsc-1216-jpg/ /album/fotogalerie36/dsc-1217-jpg/ /album/fotogalerie36/imag2662-jpg/ /album/fotogalerie36/imag2667-jpg/ /album/fotogalerie36/imag2668-jpg/ /album/fotogalerie36/imag2680-jpg/ /album/fotogalerie36/imag2681-jpg/