Dětský triatlon na "Stříbrňáku"

17.06.2016 13:43

V pátek 17.6. jsme se v sestavě:

3. třída

VLADIMÍR  JAN  ROZSÍVAL, ŠTĚPÁN  KROPÍK, JONÁŠ  CHYTIL, FILIP  GRAFEK

4. třída

MICHAELA  SLEZÁKOVÁ, MARTIN  POTOČEK, ALŽBĚTA  HOLUBOVÁ, ALŽBĚTA  NOVOTNÁ, STELLA  VODVÁRKOVÁ, ONDŘEJ  MICÁK

5. třída

ŠTĚPÁN  VÁŇA, DANIEL  GRACÍK, ŽOFIE HRADILOVÁ

6. třída

Hájek Kryštof, Nohejl Martin, Krejčí Aleš, Kavalírová Hana, Pitrmanová Kateřina, Voříšková Amelie,

7. třída

Pašta Pavel, Kollátor David, Tuček Adrian, DŰRSCHMIED Jan, Štilec Jakub, Hamáčková Klára, Grafková Eliška, Folbergerová Dorota

8. třída

Šormová Barbora, Bezpalcová Diana

a předškolačka

Julie Sýkorová

zúčastnili triatlonových závodů v okolí Stříbrného rybníka. Počasí závodům bohužel vůbec nepřálo, ale to soutěžící nijak neodradilo. Naopak déšť a chlad snad dokonce motivoval k vyšším výkonům, protože nebylo jak jinak se zahřát. Už absovování závodu bylo statečným činem a úspěchem, ale samozřejmě jsme soutěžili i o co nejlepší umístění:

kategorie 1.třídy a předškoláci:

1. místo Júlie Sýkorová

kategorie 4.tříd

3. místo Stella Vodvárková

kategorie 5.tříd

1. místo Daniel Gracík

2. místo Žofie Hradilová

kategorie 6. tříd

1. místo Amelie Voříšková

2. místo Kateřina Pitrmanová

kategorie 7.tříd

2. místo Klára Hamáčková

Všem děkujeme za předvedené sportovní výkony a soutěživého ducha, kterého nepříznivé počasí nemohlo zdolat.