Dětský triatlon
V pátek 16.6. jsme se zúčastnili triatlonového závodu na Stříbrném rybníce s níže uvedeným velkým počtem závodníků:
1.TŘÍDY | 2.TŘÍDY | 3.TŘÍDY | 4.TŘÍDY | |||||||
DUS Matěj | 1.A | NOVOTNÁ Dorota | 2.A | HOUHA Miroslav | 3.A | JOSEF Tomáš | 4.A | |||
LORENCOVÁ Lucie | 1.C | ŠPAČKOVÁ Tereza | 2.A | JAKUBOVITS Štěpán | 3.A | LICOV Adam | 4.A | |||
PĚTIVOKÁ Štěpánka | 1.C | BIEDERMANN Alex | 2.B | ZEDEK Antonín | 3.A | HRABALOVÁ Adéla | 4.A | |||
SRCHOVÁ Natálie | 1.D | BITTNER Marek | 2.B | DRAPÁKOVÁ Adriana | 3.A | HRABALOVÁ Anna | 4.A | |||
ŽVÁK Jáchym | 1.D | FONDRNAJ Maxim | 2.B | NOVÁK Matěj | 3.B | KUHNOVÁ Alena | 4.A | |||
SÝKOROVÁ Julie | 1.D | KOPEČNÝ Daniel | 2.B | ERNST Vojtěch | 3.C | NETUKOVÁ Anežka | 4.A | |||
CROFTOVÁ Amelia Katelyn | 2.B | KYRALOVÁ Anežka | 3.C | TURCHYN Karolina | 4.A | |||||
HORNYCHOVÁ Květoslava | 2.B | ŠINTÁKOVÁ Nikola | 3.C | KLEINER Simon | 4.A | |||||
KŘOUSTKOVÁ Nela | 2.C | VÁŇA Adam | 3.C | IVANOVOVÁ Anna | 4.A | |||||
ROVENSKÁ Anita | 4.A | |||||||||
HOLEČKOVÁ Michaela | 4.B | |||||||||
PITRMANOVÁ Eliška | 4.B | |||||||||
GRAFEK Filip | 4.C | |||||||||
5.TŘÍDY | 6.TŘÍDY | 7.TŘÍDY | 8.TŘÍDY | |||||||
DOSTÁL Jakub | 5.B | BELADA Vojtěch | 6.A | HÁJEK Kryštof | 7.A | KOLLÁTOR David | 8.A | |||
MICÁK Ondřej | 5.C | JANDA Jiří | 6.A | KAVALÍR Jan | 7.A | TUČEK Adrian | 8.A | |||
HRADILOVÁ Žofie | 6.A | KREJČÍ Aleš | 7.A | MACH Matyáš | 8.A | |||||
FALTOVÁ Alžběta | 6.C | PITRMANOVÁ Kateřina | 7.B | |||||||
FIEDLEROVÁ Lucie | 6.C | VOŘÍŠKOVÁ Amelie | 7.B | |||||||
9.TŘÍDY | ||||||||||
BEZPALCOVÁ Diana | 9.B | |||||||||
ŠORMOVÁ Barbora | 9.B |
Závod, kde děti nejprve plavaly, poté nasedly na kolo a nakonec běžely, startoval ve třech vlnách a na třech délkách tratě. Naši reprezentanti nejenže závody zdárně absovovali, ale byli i velmi úspěšní:
1.TŘÍDY | ||
chlapci | ||
1.místo | DUS Matěj | 1.A |
3.místo | ŽVÁK Jáchym | 1.D |
dívky | ||
1.místo | SÝKOROVÁ Julie | 1.D |
3.místo | PĚTIVOKÁ Štěpánka | 1.C |
2.TŘÍDY | ||
chlapci | ||
2.místo | FONDRNAJ Maxim | 2.B |
3.TŘÍDY | ||
dívky | ||
3.místo | ŠINTÁKOVÁ Nikola | 3.C |
6.TŘÍDY | ||
dívky | ||
2.místo | HRADILOVÁ Žofie | 6.A |
7.TŘÍDY | ||
chlapci | ||
3.místo | KREJČÍ Aleš | 7.A |
dívky | ||
1.místo | PITRMANOVÁ Kateřina | 7.B |
3.místo | VOŘÍŠKOVÁ Amelie | 7.B |
8.TŘÍDY | ||
chlapci | ||
2.místo | MACH Matyáš | 8.A |
3.TŘÍDY | ||
dívky | ||
2.místo | ŠORMOVÁ Barbora | 9.B |
Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci a těm na stupních vítězů blahopřejeme.
Fotogalerie:
Tato fotogalerie je prázdná.