Obhájili jsme loňské vítězství v McDonalds Cupu

19.05.2017 11:48

Ve čtvrtek 18.5. se ukázalo, že máme na škole nejlepší školní fotbalové družstvo v kraji. Naše družstvo ve složení:

VALENTA Denny 2.C
DVOŘÁK Tadeáš 3.B
FILIP Jakub 3.B
ŠPIDLEN Michal 3.B
ERNST Vojtěch 3.C
REJSEK Matyáš 4.A
ČERNÝ Štěpán 4.B
PAŠEK Matěj 4.B
HODAS Marek 4.C
KOTAL Petr 4.C
SVOBODA Oliver 4.C

se probojovalo do Jičínského finále McDonalds Cupu, kterém přehráli všechny vítěze okresních turnajů, tedy družstva ZŠ Česká Skalice, ZŠ Domky Trutnov, 3.ZŠ Jičín a ZŠ Rychnov nad Kněžnou, opět impozantním skórem 14:0 a navíc získali ceny pro jednotlivé hráče:

• Vojtěch Ernst za nejrychleji vstřelený gól,
  • Petr Kotal za nejužitečnějšího hráče,
  • Oliver Svoboda za nejlepšího brankáře turnaje.

Jedinou škodou zústává fakt, že v katgorii A, kterou chlapci již druhý rok ovládli, není celostátní finále, kterém by jistě naši "borci" nebyli bez šancí, což dokládá jejich statistika. Během celého turnaje se utkali s 11 soupeři a dohromady je porazili 52:2.

Za úspěchy chlapců však není jen jejich sportovní um, ale i celoroční trenerská práce panů Jiřího Filipa a Roberta Svobody, které si velmi vážíme a děkujeme za ni.

Všem zúčastněným blahopřejeme a děkujeme za úžasnou reprezentaci školy