OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ 2017 - okresní kolo

12.04.2017 12:40
V úterý, 11. 4. 2017, se žáci 2. stupně zúčastnili okresního kola Olympijského víceboje.

Naši školu reprezentovalo 1 družstvo ve složení: Klára Hamáčková, Petra Spejchalová, Amelie Voříšková, Tereza Pavlátová, David Kollátor, Vendelín Vávra, Kryštof Hájek a Jan Pek. Naše družstvo se umístilo na konečném 5. místě, do krajského finále tak nepostupuje.

Dále se soutěžilov kategorii jednotlivců, kde nás reprezentovali: Natálie Hošáková, Pavel Pašta a Adrian Tuček. Na postupových příčkách se však nikdo z nich neumístil.
Do této kategorií jednotlivců byly započítány i výsledky žáků, kteří soutěžili v družstvech. Díky tomu si nakonec přeci jen odvážíme jeden cenný kov v podobě bronzové medaile za 3. místo pro Honzu Peka.

I když nám počasí příliš nepřálo, žáci si celý den užili a předvedli krásné výkony, za které jim děkujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších ročnících nejen Olympijského víceboje.

OV je projekt, do kterého se letos zapojila celá škola a jednotlivé disciplíny tak plní všichni žáci v rámci školy. Těšíme se na jejich výkony.