První zkušenosti na KIN - BALL TURNAJI

17.03.2017 11:02
Žáci 6. - 9. tříd se ve čtvrtek, 16. 3. 2017 zúčastnili krajského finále v KIN-BALLU. Byla to jejich první zkušenost se soutěží v tomto sportu. I tak si ale vedli výborně.

Kategorie starších (IV.)

"DAB team" ve složení: Marek Mach, Vladimír Hypský, Jakub Krtička, David Kollátor, Anežka Boháčová, Tereza Rosůlková a Karolína Brandejsová obsadil celkové 4. místo - do republikového finále sice nepostoupil, ale žákům patří velký dík za předvedené výkony.

Kategorie mladších (III.)

"Elita jelita" ve složení: Ondřej Válek, Miroslav Ringl, Daniel Gracík, Lukáš Hronovský, Karolína Dolejší, Anna Hanušová a Patricie Wolfová se z důvodu nízkého počtu přihlášených týmů v kategorii III střetli v turnaji se starší kategorií (IV.). Jejich výkony však byly více než vyrovnané, v některých chvílích dokonce starší protihráče přehrávali. Do celkového hodnocení starší kategorie se jejich výsledky nepočítaly - žáky čeká ještě cesta do Prahy na republikové finále.

Všem žákům gratulujeme k předvedeným výkonům a děkujeme za reprezentaci školy.