Sportovní den 2.stupně

06.06.2016 09:59

Na den dětí si hřiště a okolí zabrali žáci z prvního stupně. Ale hned následující den dostali prostor k tomu, aby se „vyřádili“ i žáci z druhého stupně.

Jednotlivé ročníky se utkaly ve fotbalu, v přehazované a ve florbalu. Jednotlivci mohli zabojovat ve skoku vysokém či ve skoku do dálky nebo v běhu na 60 metrů. Porovnat své umění mohli v hodu granátem, v hodu na koš, ve skákání přes švihadlo nebo ve shazování kuželů.

Někteří záviděli svým mladším spolužákům skákací hrad a tak byla pro všechny připravena malá útěcha a zároveň i odměna za sportovní výkony ve formě nanuku. Jen škoda, že se někteří s obaly od nanuku nedokázali trefit do odpadkového koše.

Sportovní den si všichni zúčastnění ve zdraví užili a už teď se určitě těší na příští rok :o)

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6