SPORTOVNÍ ODPOLEDNE PRO RODIČE

30.05.2017 07:22

Vyhrajte pro třídu své ratolesti jednodenní výlet!

Srdečně zveme všechny rodiče a rodinné příslušníky na sportovní odpoledne, které se bude konat v prostorách školního hřiště a tělocvičny ZŠ SNP.

Termín:                čtvrtek 1. 6. 2017, 14:00 – 18:00 na hřišti ZŠ SNP (vstup přímo na hřiště – ul. Blahoslavova)

Program:            plnění disciplín OVOV (Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů) a přátelské setkání

·         disciplíny: běh 60m, vrh koulí, skok daleký, trojskok z místa, shyby, kliky,

sedy – lehy, hod medicinbalem, švihadlo, běh 1000m/driblink (podrobnější pravidla disciplín na www.ovov.cz)

výstava prací žáků naší školy     - v případě, že se nebudete chtít účastnit sportovních disciplín, můžete se přijít podívat na výtvory našich žáků

Každý účastník dostane „kartu olympionika“, na kterou vyplní jméno a třídu, za kterou bude bojovat. Je na Vás, v jakém pořadí a kolik disciplín budete plnit (minimálně 1, maximálně 10). Body, které získáte, budou připsány třídě Vašeho dítěte. Třída s největším počtem získaných bodů vyhraje jednodenní zážitkový výlet.

Přijít můžete kdykoliv mezi 14 – 18h.

Vstupné:             Drobné občerstvení na malém tácku vítáno.