Výsledky a momentky ze sportovních dnů 1. i 2.stupně

10.06.2017 10:11

SPORTOVNÍ DEN 1.stupeň – VÝSLEDKY  

TURNAJ VYBÍJENÁ

 

  1. 2.A         1.  3.A          1.  4.A       1. 5.A

  2. 2.B         2.  3.B          2.  4.C        2. 5.C

  3. 2.C         3.  3.C          3.  4.B

 

TURNAJ FOTBAL

2.třídy

             1. 2.C

             2. 2.A

             3. 2.B

3.třídy

            1. 3.B

            2. 3.A

            3. 3.C

4.třídy

            1. 4.A

            2. 4.B

            3. 4.C

 

Vítězům GRATULUJEME !!!

 

SPORTOVNÍ DEN 2.stupeň – VÝSLEDKY

 

TURNAJE   fotbal :  1. 7.C       přehazovaná 1. + 2. 9.B     florbal  1. 9.B

                                       2. 6.B                               3. 8.B                           2. 8.B

                                       3. 7.A

 

DISCIPLÍNY

Hod granátem                       1. Samuel Petráček 9.A

                                                2. Anna Štorková 7.B

                                                3. Klára Hamáčková 8.B

 

Hod na basketbalový koš    1. Anita Zimová 6.C

                                         2.Tereza Rosůlková 9.A

                                                3. Nikola Jelínková 9.A

 

Plechovky                               1. + 2. Šimon Petráček 6.B, Martin Malinský 6.C

                                                3. Martin Pilař 6.C

 

Běh 60m                                1. Kryštof Hájek 7.A

                                               2. Justýna Zahradníková 6.A

                                               3. Denisa Jansová 9.B

 

Švihadlo                                1. Nela Krudencová 6.C

                                              2. Petra Spejchalová

                                              3. Klára Hamáčková 8.B

Skok do výšky       1. Vít Kvasnička 9.B

                               2.Vladimír Hybský 9.B

                               3. Tomáš Jerge 6.C

 

Skok daleký           1. Vít Kvasnička 9.B

                               2. Justýna Zahradníková

                               3. Matyáš Mach 8.A

 

Všem vítězům GRATULUJEME!!!

 
Zpět

Fotogalerie:

/album/fotogalerie65/img-20170601-085052-jpg/ /album/fotogalerie65/img-20170601-085111-jpg/ /album/fotogalerie65/img-20170601-085119-jpg/ /album/fotogalerie65/img-20170601-085143-jpg/ /album/fotogalerie65/img-20170601-085208-jpg/ /album/fotogalerie65/img-20170601-085213-jpg/ /album/fotogalerie65/img-20170601-085245-jpg/ /album/fotogalerie65/img-20170601-085306-jpg/ /album/fotogalerie65/img-20170601-085308-jpg/ /album/fotogalerie65/img-20170601-085531-jpg/