XVI. HRADECKÉ SPORTOVNÍ HRY MLÁDEŽE 2016 - ATLETIKA

09.06.2016 21:25

Družstva mladších žáků a žákyň (6.-7.r.), starších žáků a žákyň (8.-9.r.) se ve středu 8. června zúčastnila XVI. HRADECKÝCH SPORTOVNÍCH HER MLÁDEŽE. Soutěžilo se na atletickém stadionu TJ Sokol HK v disciplínách: běh na 60m, 150m, 1500m / 800m, skok vysoký, skok daleký, hod míčkem, vrh koulí, štafety 4x60m. Naši školu reprezentovalo družstvo mladších žáků ve složení: P. Pašta, Š. Eliáš, M. Keprta, D. Pavel, A. Tuček, D. Kárník a K. Hájek; družstvo mladších žákyň ve složení: A. Voříšková, H. Tranová, T. Vyhlídová, T. Králíčková, K. Hamáčková, N. Hošáková a A. Faltová; družstvo starších žáků ve složení: V. Kvasnička, J. Koníček, M. Toušek, F. Hloucal, J. Černý, M. Cech a D. Žďárský; družstvo starších žákyň ve složení:  D. Jansová, V. Štefanová, B. Kučerová, L. Pavlíčková, B. Kovářová, E. Tey a A. Muzikantová. Chlapci i dívky svými výkony přispěli v konkurenci šestnácti škol k celkovému desátému místu pro naši školu. Nejlepší individuální úspěchy: Adrian Tuček (7.A) - 1. místo ve skoku vysokém (mladší žáci) – výkon 150cm, Denisa Jansová (8.B) - 1. místo v běhu na 800 m (starší žákyně) – čas 2:41 a Tereza Králíčková (6.C) – 2. místo ve skoku dalekém (mladší žákyně) – výkon 395 cm.

Všem zúčastněným blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.