XVI. HRADECKÉ SPORTOVNÍ HRY MLÁDEŽE 2016 – PLAVÁNÍ

10.06.2016 07:29
Ve čtvrtek 9. června se konaly závody v plavání XVI. HRADECKÝCH SPORTOVNÍCH HER MLÁDEŽE. Soutěžilo se v disciplínách: 50m znak, 50m prsa, 50m volný způsob, štafety 4x 50m volný způsob. Naši školu reprezentovalo družstvo mladších žáků ve složení: D. Gracík, A. Krejčí a T. Voříšek; družstvo mladších žákyň ve složení: L. Čápová, E. Grafková, K. Pitrmanová a T. Štěpánová; družstvo starších žáků ve složení: P. Kodrle, S. Petráček a M. Toušek; družstvo starších žákyň ve složení: E. Tey a M. Šimáčková. Naše škola se v celkovém hodnocení umístila na krásném 3. místě v konkurenci dvanácti škol. Nejlepší individuální úspěchy: Daniel Gracík (5.B) - 2. místo v disciplíně 50m znak (mladší a starší žáci) – čas 34,3s, Samuel Petráček (8.A) - 2. místo v disciplíně 50m volný způsob (starší žáci) – čas 29,7s a Tobias Voříšek (6.B) – 3. místo v disciplíně 50m volný způsob (mladší žáci) – čas 32,0s.

Všem zúčastněným blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.