XVII. HRADECKÉ SPORTOVNÍ HRY MLÁDEŽE 2017 - ATLETIKA

07.06.2017 21:26

Družstva mladších žáků a žákyň (6.-7.r.), starších žáků a žákyň (8.-9.r.) se ve středu 7. června zúčastnila XVII. HRADECKÝCH SPORTOVNÍCH HER MLÁDEŽE. Soutěžilo se na atletickém stadionu TJ Sokol HK v disciplínách: běh na 60m, 150m, 800m / 1500m, skok vysoký, skok daleký, hod míčkem, vrh koulí, štafety 4x60m. Naši školu reprezentovalo družstvo mladších žáků ve složení: L. Hronovský, D. Gracík, O. Havelka, T. Voříšek, V. Navrátil, K. Hájek a O. Válek; družstvo mladších žákyň ve složení: N. Zahradníčková, J. Zahradníková, V. Macurová, Ž. Hradilová, P. Spejchalová, T. Pavlátová a A. Voříšková; družstvo starších žáků ve složení: J. Krtička, A. Laksar, A. Tuček, K. Richtermoc, D. Kollátor, M. Mach a S. Petráček; družstvo starších žákyň ve složení:  D. Jansová, V. Štefanová, L. Pavlíčková, D. Bezpalcová, K. Hamáčková a E. Tey. Chlapci i dívky svými výkony přispěli v konkurenci šestnácti škol v kategorii družstev k dvakrát šestému, jednou desátému a jednou čtrnáctému místu. Nejlepší individuální úspěchy: Lukáš Hronovský (6.B) – 3. místo v běhu na 800 m (mladší žáci) – čas 2:29, Valerie Macurová (6.A) – 2. místo v běhu na 800 m (mladší žákyně) – čas 2:46,  Denisa Jansová (9.B) - 2. místo v běhu na 800 m (starší žákyně) – čas 2:41.

Všem zúčastněným blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.