XVII. HRADECKÉ SPORTOVNÍ HRY MLÁDEŽE 2017 – PLAVÁNÍ

09.06.2017 09:15

Ve čtvrtek 8. června se konaly závody v plavání XVII. HRADECKÝCH SPORTOVNÍCH HER MLÁDEŽE. Soutěžilo se v disciplínách: 50m znak, 50m prsa, 50m volný způsob, štafety 4x 50m volný způsob.

Naši školu reprezentovalo družstvo mladších žáků ve složení: D. Gracík, A. Krejčí, Š. Petráček a T. Voříšek; družstvo mladších žákyň ve složení: E. Pitrmanová, J. Petrovická, K. Pitrmanová a L. Čápová; družstvo starších žáků ve složení: A. Tuček, S. Petráček a I. Rejzek; družstvo starších žákyň ve složení:  E. Tey a M. Šimáčková.

Naše škola se v celkovém hodnocení umístila na krásném 4. místě v konkurenci dvanácti škol.

Nejlepší individuální úspěchy: Daniel Gracík (6.B) - 1. místo v disciplíně 50m znak (mladší žáci) – čas 32,77s, Tobias Voříšek (7.B) – 3. místo v disciplíně 50m prsa (mladší žáci) – čas 39,60s, Kateřina Pitrmanová (7.B) – 3. místo v disciplíně 50m prsa (mladší žákyně) – čas 42,89s. Ve štafetě na 4x50m volný způsob vybojovalo družstvo Samuel Petráček, Šimon Petráček, Tobias Voříšek a Daniel Gracík krásné 2. místo.

Všem zúčastněným blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.