ATLETIKA - POHÁR ROZHLASU starší žáci a žákyně

04.05.2018 10:08

Družstva starších žáků a starších žákyň (7.-9.r.) se ve čtvrtek 3. května zúčastnila okresního finále Poháru rozhlasu. Soutěžilo se na atletickém stadionu TJ Sokol HK v disciplínách: běh na 60m, 1500m / 800m, skok vysoký, skok daleký, vrh koulí, štafety 4x60m. Naši školu reprezentovalo družstvo starších žáků ve složení: Pavel Pašta, Adrian Tuček, Adam Laksar, Matyáš Mach, Igor Rejzek, Hynek Macek, Vojtěch Navrátil, Matěj Šmejkal, Kryštof Hájek a družstvo starších žákyň ve složení: Tereza Bastlová, Dorota Folbergerová, Klára Hamáčková, Natálie Hošáková, Valerie Macurová, Veronika Nejmanová, Tereza Pavlátová, Kateřina Pitrmanová, Sára Slavíčková a Justýna Zahradníková. Chlapci obsadili v konkurenci čtrnácti škol 6.místo, děvčata vybojovala v konkurenci patnácti škol 4. místo. Viděli jsme krásné individuální úspěchy: Justýna Zahradníková a Sára Slavíčková se umístili výkonem 8,6s na 3.místě v běhu na 60m; Tereza Pavlátová se výkonem 2:43 umístila na 3.místě v běhu na 800m; štafeta Slavíčková-Macurová-Pavlátová-Zahradníková doběhla na 2.místě. Z chlapců nejlepších výsledků dosáhl Adrian Tuček, který skončil na 6. místě ve skoku vysokém a na 3. místě ve skoku dalekém. Ve skoku dalekém ho následoval Pavel Pašta, který se umístil na 7, místě.

Blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.