Líbil se vám letošní projekt EDISON?

13.06.2016 13:43

Chtěli byste získat další zahraniční kamarády a užít se léto netradičně?

Během letních prázdnin máte možnost využít anglické konverzace zvané SPEAK!, organizované opět studentskou organizací AIESEC.
Lekce povedou stážisté z různých zemí světa, a to v malých skupinkách žáků po 5 – 10 lidech. Konverzace probíhají v Hradci Králové, a to v pracovních dnech v průběhu dopoledních hodin.
 Angličtina se zde nebude vyučovat pomocí učebnic, ale zábavnou formou a především mluvením v cizím jazyce.

Zájemci si mohou vybrat ze dvou turnusů v termínech:

4. 7. – 15. 7. 2016

nebo 25. 7. – 5. 8. 2016.

Cena za jeden turnus je 1 290 Kč.

Akce „Přiveď kamaráda“, 100 Kč slevu dostanou oba dva.

Cena za dvoutýdenní kurz je velmi nízká oproti konkurenčním nabídkám. Jedna hodina angličtiny se zahraničním lektorem vychází zhruba na 30 Kč!

V případě, že u sebe ubytujete jednoho z lektorů na 1 turnus, budete mít SPEAK! zdarma!

Přihlášku najdete zde

V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte obrátit na e-mailovou adresu: katerina.krocova@aiesec.cz

Aktuality na Facebooku: SPEAK Hradec Králové

Těšíme se na vás!