LIGA HRADECKÝCH ŠKOL V ORIENTAČNÍM BĚHU – 1. kolo

22.09.2017 08:55

Ve středu 20. 9. se naši žáci zúčastnili 1. kola Ligy hradeckých škol v orientačním běhu.  Organizátoři připravují celkem 4 závody (2 na podzim a 2 na jaře). První kolo proběhlo v Malšovicích v okolí Zděné boudy. V průběhu závodu začalo pršet, tedy mnoho dětí doběhlo s rozmočenými a nečitelnými průkazkami. Pořadatelé se rozhodli, že ražení budou kontrolovat jen prvním pěti v každé kategorii, aby mohli správně rozdat diplomy. Závod se nebude počítat do celkového hodnocení škol. Další fotky ze závodů jsou na stránkách www.shk-ob.cz/liga-skol.

Anežka Netuková (5. A) obsadila 3. místo v kategorii dívek 4.- 5. třída.

Účastníci 1. kola:

1. třída

Adéla Marková

2. třída

Julie Sýkorová

3. třída

Runštuková Natálie, Amelia Croftová, Levý Jakub, Peková Klára

4. třída

Filip Marek

5. třída

Netuková Anežka, Čepková Tereze, Anna Tichánková, Altman Jakub, Valášek Jakub, Šumpíková Barbora

6. třída

Andrea Šrámková

8. třída

Hana Kavalírová, Jakub Vojáček, Martin Nohejl, Tereza Pavlátová, Kateřina Pitrmanová

9. třída

Matyáš Mach, Adrian Tuček, Tereza Duchoňová, Veronika Nejmanová, Jakub Štilec, Štefan Eliáš

Všem děkujeme za reprezentaci školy a těšíme se na druhé podzimní kolo ve středu 11. 10.