LIGA HRADECKÝCH ŠKOL V ORIENTAČNÍM BĚHU – 3. kolo

17.05.2019 08:08

Ve středu 15. 5. se naši žáci zúčastnili 3. kola Ligy hradeckých škol v orientačním běhu. Závod probíhal v okolí Biřičky. Počasí nám příliš nepřálo, ale všichni účastníci doběhli do cíle, nikdo závod nevzdal.

Všichni žáci svými krásnými výkony během všech tří závodů přispěli ke konečnému 6. místu pro naši školu v konkurenci 16-ti škol. Fotky ze závodů najdete na stránkách www.shk-ob.cz/liga-skol.

Naše nejlepší individuální výsledky:

Julie Sýkorová (3.D) obsadila 1. místo v kategorii dívek 1.- 3. třída,

Anežka Netuková (6. A) obsadila 4. místo v kategorii dívek 6.- 7. třída,

Účastníci 3. kola:

1. třída

Štěpán Sýkora, Štěpán Vodák

3. třída

Julie Sýkorová, Hana Sofie Večeřová, Tereza Trejbalová, Eliška Špičková, Nela Veselková, Karolína Tomášková, Natálie Srchová

4. třída

Max Fondrnaj, Amelia Croftová, Klára Peková

5. třída

Matyášová Nikola, Sekyrová Veronika, Ernst Vojtěch, Mrkvička Daniel, Spejchal Martin, Adam Váňa

6. třída

Anežka Netuková, Tereza Čepková

7. třída

Andrea Šrámková

8. třída

Jakub Janda, Jan Pek, Lukáš Doležal, Filip Hejtmánek, Marie Jirásková, Matilda Rozsívalová

Všem děkujeme za reprezentaci školy a těšíme se na první podzimní kolo v příštím školním roce!