McDonalds CUP 2018 - okrsková kola

27.04.2018 08:27

V úterý 24.4. a ve čtvrtek 26.4. se oba naše fotbalové týmy úvodního kola 21. ročníku McDonalds CUPu u obou týmů rozhodl o postupu jediný obdržený gól. Mladší chlapci kategorie A prošli turnajem se skórem 9:2 a i díky tomu, že obdrželi o jeden gól méně než ZŠ Štefcova turnaj vyhráli. Bohužel naopak dopadli starší chlapci kategorie B, kteří sice prošli turnajem se skórem 8:1, ale tento jediný obdržený gól od týmu ZŠ Štefcova, ukončil po třech sezónách jejich vítězné tažení turnajem.

Soupeři našich týmu v obou kategoriích byly týmy ZŠ Štefcova, ZŠ Štefánikova a ZŠ Jana Pavla II.

Naši školu reprezentovali:

Dan Ježek, Štěpán Tužil, Jan Voltr, Martin Spejchal, Denny Valenta, Jan Slavíček, Aleš Täubner, Oliver Bek, Dan Kárník, Jan Kosař,  Matěj Dus, Jáchym Sychra, Oliver Svoboda, Vojtěch Ernst, Matěj Pašek, Jakub Filip, Marek Hodas, Petr Kotal, Štěpán Černý a Adam Kopp.

Chlapcům děkujeme za reprezentaci školy a jejich trenérům panu Jiřímu Filipovi a Robertu Svobodovi za jejich přípravu.