Naše účast v soutěži Basic Lingua

12.01.2018 08:44

11. 1. proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků ústředního kola anglické soutěže BASIC LINGUA konané na Prvním soukromém jazykovém gymnáziu 13. 12.

V rámci soutěže se hodnotí znalosti a dovednosti žáků použít anglický jazyk v běžných každodenních situacích. Metoda hodnocení je založena na mezinárodních testech(Cambridge).  Použité zkušební testy jsou nastavené na Společný evropský referenční rámec a umožňují žákům, jejich vyučujícím a rodičům srovnat dosahované výkony českých žáků s žáky ostatních evropských zemí.

V kategorii I (Společný evropský referenční rámec A2)

se na 8. místě umístil Radek Plánička ze 7. C a na 2. místě Adam Herman ze 7. B.

V kategorii II (Společný evropský referenční rámec B1)

je na 4. místě Adela Gaia Serbousková z 9. A.

Všem třem gratulujeme.                                                                   Mgr. Jana Krajinová