OBLASTNÍ KOLO V KIN-BALLU

21.03.2018 10:57
V úterý 20. 3. 2018 se vybraní žáci 6. + 7. tříd a 8. + 9. tříd zúčastnili oblastního kola v Kin-Ballu. Naši starší žáci se umístili na krásném 3. místě a odvezli si tak pohár a bronzové medaile.
Mladší žáci ještě v posledním utkání bojovali o postup na celorepublikové finále, které jim nakonec uteklo o pouhý jeden bod. Nakonec skončili i tak na krásném 4. místě.

Všechny žáky musíme pochválit za předvedenou hru a děkujeme za reprezentaci školy! Těšíme se na další Kin-Ballový turnaj!

Naši školu reprezentovali:
8. + 9. třídy: Pašta Pavel, Tuček Adrian, Rosendorfová Lucie, Brandejsová Karolína, Gilka David, Ringl Miroslav, Červenková Michaela, Pavlátová Tereza
6. + 7. třídy: Gracík Daniel, Janda Jakub, Polehňová Anna, Kubicová Anna Marie, Kovalchuk Vadim, Hrdlička Jan, Vodvárková Stella, Lysová Pavlína.