Okresní kolo konverzační soutěže v německém jazyce

07.02.2018 21:16

V úterý 6. 12. proběhlo okresní kolo konverzační soutěže v německém jazyce na Prvním soukromém jazykovém gymnáziu.

Soutěžící se nejdříve před porotou krátce představili, poté následoval rozhovor na dané téma, řešení dvou problémových situací a nakonec popis obrázku.

Naši školu reprezentovali Justýna Zahradníková (7. A), Nikola Soukupová (7. C), Karolína Hodasová a Barbora Buchtová z 9. B.

V kategorii I. A (6. a 7. třídy) se na 1. místě umístila Justýna Zahradníková a na 3. místě Nikola Soukupová. V kategorii II. A (8. a 9. třídy) uniklo Karolíně Hodasové třetí místo o pouhý bod.

Všem soutěžícím děkujeme za vzornou reprezentaci školy a vítězce blahopřejeme.

Mgr. Klára Šimáková