ONLINE PREZENTACE STŘEDNÍCH ŠKOL A ZAMĚSTNAVATELŮ 2020

26.11.2020 20:18

Vážení rodiče, milí žáci základních škol, vážení pedagogové,

dovolujeme si Vás pozvat na ONLINE PREZENTACE STŘEDNÍCH ŠKOL A ZAMĚSTNAVATELŮ 2020,

které se uskuteční od 1. do 17. prosince 2020 na FACEBOOKU Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje (KHK KHK).

ODKAZ: www.facebook.com/komorakhk

Jak bude akce probíhat? V dané dny budeme na facebookových stránkách postupně představovat jednotlivé školy a firmy prostřednictvím jejich VIDEOPREZENTACÍ.

Zároveň uspořádáme sérii VIDEOCHATŮ, v rámci kterých budete mít možnost zeptat se zástupců jednotlivých středních škol na to, co Vás zajímá.

Stačí jen sledovat náš FACEBOOK, na kterém budeme o všem pravidelně informovat.

Podrobný program najdete v příloze.

Tato akce částečně nahrazuje výstavy www.vybiramstredni.cz, které pro Vás každoročně pořádáme v podzimním období.

Letošní rok nám všem přinesl nemálo nových situací a překážek a naše osobní setkání s Vámi se nemohlo uskutečnit.

Víme, že výběr povolání a volba nejlepší střední školy patří k nejdůležitějším rozhodnutím v životě. Rádi bychom Vám alespoň v omezené míře tento krok ulehčili a poskytli informace o středních školách a možnostech budoucího uplatnění ve firmách v našem regionu. Jedná se o nultý ročník této ONLINE AKCE, ve které bychom rádi pokračovali i v dalším období.

Předem Vám moc děkujeme za podporu, spolupráci a také za zpětnou vazbu, která je pro nás velice důležitá.

Těšíme se na setkání na Facebooku.

S přáním pěkného dne za tým PSSZ 2020

Ing. Erika Javůrková

ředitelka jednatelství Hradec Králové

Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje