Předvánoční návštěva dětí z MŠ Třebechovická

20.12.2017 14:08

Dne 14. 12. navštívilo naší školu 60 děti z mateřské školy Třebechovická v Hradci Králové.

Děti z mateřské školky nejprve navštívily prvňáčky. Zkusily si poprvé sednout do školních lavic. Prvńáčci jim ukázali jaké pomůcky ve škole používají, z jakých učebnic a pracovních sešitů se učí.

Děti z mateřské školky se pochlubily, jak se už umí podepsat, jak umí kreslit, jaká písmenka znají a jak umí počítat.

Potom začal koncert pro děti z mateřské školky. Děti ze 3.C pod vedením paní učitelky Rosendorfové zazpívaly písničky, z nichž největší úspěch měla písnička Autobus. Pak sbor žáků prvního stupně zazpíval koledy. Děti z mateřských škol se přidaly a zazpívaly společně se sborem. Předvánoční setkání s písničkami a koledami se vydařilo.