Úspěch našich žáků v jazykových soutěžích

03.12.2015 11:41
V úterý 1. 12. se na Gymnáziu Dr. Emila Holuba v Holicích konal 2. ročník soutěže "5 jazyků na pódiu", kterého se zúčastnila početná delegace našich žáků. A co víc, jako jediná škola jsme měli zastoupení ve všech 5 jazycích. Všem děkujeme za vynikající reprezentaci školy a zvláště blahopřejeme těmto soutěžícím.

V kategorii v anglickém jazyce 1. místo získal Vendelín Vávra ze 6. C a 2. místo získala Yasmin Jan z téže třídy. Zuzana Köhlerová z 9. A dostala zvláštní cenu poroty za pozoruhodný výkon.

Přední místa obsadili naši žáci i v recitaci v ruském jazyce, na 1. místě skončil Ivan Svoboda z 8. A a na 2. místě Diana Opanasjuková z 9. B.

Výborně si vedla také Tereza Hemelíková ze 7. B, která se umístila v kategorii španělský jazyk recitace na 2. místě.

Úspěchy našich žáků nám udělaly velkou radost.