V ČERVENCI PROBĚHL VE SPOLUPRÁCI SE SPOLKEM ŠKOLY CYKLO TÝDEN S ANGLIČTINOU

27.08.2020 13:57
V pondělí jsme jeli přes Rytířské hradiště na Biřičku a po cyklostezce do Vysoké nad Labem, odkud jsme se po obědě přes Milíř vrátili do školy.
V úterý jsme po Labské stezce dorazili s přestávkou na sportovní hry do Smiřic, kde jsme se vykoupali a v občerstvení U Apače se chvíli učili, hráli si a obědvali.
Ve středu jsme se vydali do Třebechovic pod Orebem na koupaliště a s přestávkou na angličtinu a oběd jsme celý čas trávili na tobogánech.
Ve čtvrtek jsme si zajeli zaplavat do Předměřic nad Labem, kde jsme v "hnízdečkách" opakovali slovní zásobu.
V pátek jsme se vydali hledat poklad do lesů a plnit úkoly, za které jsme získali mapu. Nakonec byl zakopaný u rybníku Biřička, ze kterého jsme se vydali na oběd a závěrečnou zmrzlinu v Třebši.
Všem účastníkům děkujeme za (někdy těžce vydobytou) kázeň při jízdě na kolech, díky které bylo jedině možné celou akci provést!

Šárka Sýkorová

ředitelka ZŠ SNP