XVIII. HRADECKÉ SPORTOVNÍ HRY MLÁDEŽE 2018 - ATLETIKA

08.06.2018 11:13

Družstva mladších žáků a žákyň (6.-7.r.), starších žáků a žákyň (8.-9.r.) se ve středu 6. června zúčastnila XVIII. HRADECKÝCH SPORTOVNÍCH HER MLÁDEŽE. Soutěžilo se na atletickém stadionu TJ Sokol HK v disciplínách: běh na 60m, 150m, 800m / 1500m, skok vysoký, skok daleký, hod míčkem, vrh koulí, štafety 4x60m.

Naši školu reprezentovalo družstvo mladších žáků ve složení: L. Hronovský, D. Gracík, T. Adamíra, R. Plánička, J. Pek, F. Hejtmánek a L. Doležal; družstvo mladších žákyň ve složení: N. Zahradníčková, J. Zahradníková, V. Macurová, E. Stracená, N. Soukupová. A. Faltová a V. Luňáková; družstvo starších žáků ve složení: A. Laksar, A. Tuček, O. Havelka, P. Pašta, M. Šmejkal a H. Macek; družstvo starších žákyň ve složení:  A. Šprincová, T. Duchoňová, V. Nejmanová, T. Pavlátová, N. Hošáková, S. Slavíčková a A. Zoubková.

Mladší žákyně vybojovaly 3. místo v kategorii družstev v konkurenci osmnácti škol.

Nejlepší individuální úspěchy: Eliška Stracená (7.C) – 2. místo v běhu na 150 m (mladší žákyně) – čas 22,3s, Viktorie Luňáková (7.C) – 2. místo ve skoku vysokém (mladší žákyně) – 125 cm,  Lukáš Hronovský (7.B) – 2. místo v běhu na 150 m (mladší žáci) – čas 20,4s, Natálie Hošáková (9.A) – 3.místo ve skoku vysokém (starší žákyně) – 135 cm.

Všem zúčastněným blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.