XVIII. HRADECKÉ SPORTOVNÍ HRY MLÁDEŽE 2018 – PLAVÁNÍ

08.06.2018 11:14

Ve čtvrtek 7. června se konaly závody v plavání XVIII. HRADECKÝCH SPORTOVNÍCH HER MLÁDEŽE. Soutěžilo se v disciplínách: 50m znak, 50m prsa, 50m volný způsob, štafety 4x 50m volný způsob.

Naši školu reprezentovalo družstvo mladších žáků ve složení: D. Gracík, M. Pařízek a J. Doležal; družstvo mladších žákyň ve složení: K. Kubejová, K. Turchyn a J. Petrovická; družstvo starších žáků ve složení: A. Tuček a P. Kodrle; družstvo starších žákyň ve složení: K. Pitrmanová, T. Štěpánová a L. Čápová.

Naše škola se v celkovém hodnocení umístila na krásném 3. místě v konkurenci dvanácti škol.

Nejlepší individuální úspěchy: Daniel Gracík (7.B) - 1. místo v disciplíně 50m znak (mladší žáci) – čas 30,36s, Daniel Gracík (7.B) - 1. místo v disciplíně 50m volný způsob (mladší žáci) – čas 28,50s, Kateřina Pitrmanová (8.B) – 3. místo v disciplíně 50m prsa (starší žákyně) – čas 41,18s. Ve štafetě na 4x50m volný způsob vybojovalo družstvo Petr Kodrle, Matěj Pařízek, Adrian Tuček a Daniel Gracík krásné 3. místo.

Všem zúčastněným blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.