Zájezd do zahraničí

15.05.2019 11:29

Na konci měsíce dubna se žáci z druhého stupně zúčastnili zájezdu do Německa, Francie a Švýcarska. Odjelo 40 žáků z 6. až 9. ročníku.

Zažili jsme nocování v autobuse, v mládežnických ubytovnách Německa a Francie, zbytky sněhu na vrcholu Grand Ballon  (1423 m.n.m.), hukot Rýnských vodopádů, které jsme obdivovali opravdu zblízka a mnoho dalšího.

Ti statečnější a ostřílenější jazykáři si vyzkoušeli v každé zemi jinou cizí řeč, ti stydlivější se spoléhali na angličtinu či kamarády. Všichni ale měli možnost zkusit si cizí jazyky v praxi a nejen ve školních lavicích.

Věříme, že si zájezd užili a někdy příště se s námi bez obav zase vydají na cesty.

Za nás pedagogy děkuji všem žákům za spolupráci, fajn společnost a dobrou reprezentaci školy.

Zuzana Kaiserová